Kuligi.EU

 

Oferujemy organizację niezapomnianych wieczorów panieńskich. Indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawi paniom wiele radości w tym ekscytującym dniu. Co odróżnia nasze wieczory panieńskie od innych to nacisk na zakopiański klimat, który pozwolimy Wam poczuć na wspólnej, wesołej przejażdżce wozem lub fasiongiem (z dopalaczem) po urokliwych zakamarkach Zakopanego, wśród których odkryjecie niesamowite i niezapomniane miejsca do posłuchania muzyki góralskiej, degustacji zakopiańskich specjałów, szalonej zabawy a przede wszystkim - do najbardziej podniosłej chwili tego wieczoru, czyli rzucenia swojego wianka. Wszystkie te niecodzienne chwile rejestruje zawsze na bieżąco nasz fotograf i przewodnik wieczoru w jednym. Uwaga: istnieje możliwość zamówienia naszej maskotki - konia do towarzystwa.


Wóz jest w stanie pomieścić 12 osób i działa na zasadzie zwariowanego objazdowego pojazdu, który tego ważnego wieczoru przemieszcza się po Zakopanem zaliczając wybrane wcześniej przez organizatora (w porozumieniu z uczestniczkami) przystanki - miejsca warte zobaczenia lub sprzyjające dobrej zabawie. Jesteście gotowe na przejażdżkę? 


Jesteśmy też otwarci na Wasze własne, oryginalne propozycje.

Kalkulator kuligowy

  • Niezapomniane wrażenia zapewnia powożący fasiongiem oraz muzykanci gotowi zagrać dla przyszłej Pani Młodej.

    Dorosły 3 - 17 lat do 2 lat
    60.00 60.00

2007 - 2022 ©   Zakopane-iNFO

Zimowe atrakcje kuligowe

Odkryjcie Zakopane zimą! Zapraszamy na kuligi w saniach pędzących zaśnieżonymi łąkami i lasami. Zimno? Bez obaw! Zapewniamy ciepłe okrycia, rozgrzewającą herbatę i opcję z ogniskiem. 

KALKULATOR KULIGOWY

Wypełnij poniższe pola, aby zobaczyć cenę łączną za udziął w kuligu