Kuligi.EU

 

Oferujemy organizację niezapomnianych wieczorów panieńskich. Indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawi paniom wiele radości w tym ekscytującym dniu. Co odróżnia nasze wieczory panieńskie od innych to nacisk na zakopiański klimat, który pozwolimy Wam poczuć na wspólnej, wesołej przejażdżce wozem lub fasiongiem (z dopalaczem) po urokliwych zakamarkach Zakopanego, wśród których odkryjecie niesamowite i niezapomniane miejsca do posłuchania muzyki góralskiej, degustacji zakopiańskich specjałów, szalonej zabawy a przede wszystkim - do najbardziej podniosłej chwili tego wieczoru, czyli rzucenia swojego wianka. Wszystkie te niecodzienne chwile rejestruje zawsze na bieżąco nasz fotograf i przewodnik wieczoru w jednym. Uwaga: istnieje możliwość zamówienia naszej maskotki - konia do towarzystwa.


Wóz jest w stanie pomieścić 12 osób i działa na zasadzie zwariowanego objazdowego pojazdu, który tego ważnego wieczoru przemieszcza się po Zakopanem zaliczając wybrane wcześniej przez organizatora (w porozumieniu z uczestniczkami) przystanki - miejsca warte zobaczenia lub sprzyjające dobrej zabawie. Jesteście gotowe na przejażdżkę? 


Jesteśmy też otwarci na Wasze własne, oryginalne propozycje.

Kalkulator kuligowy

  • Niezapomniane wrażenia zapewnia powożący fasiongiem oraz muzykanci gotowi zagrać dla przyszłej Pani Młodej.

    Dorosły 3 - 17 lat do 2 lat
    60.00 60.00

©  Zakopane-iNFO

Kuligi latem - przejażdżki konne letnie

Kulig - niegdyś jedna z ulubionych rozrywek szlachty i tradycyjna zabawa na Podhalu - dziś wciąż odżywa na nowo organizowany przez nasze biuro. Nie zapominamy, że przeznaczeniem kuligu nie jest tylko sama przejażdżka, stąd też oferujemy dodatkowe atrakcje mu towarzyszące: ognisko, potańcówkę przy muzyce góralskiej, możliwość zamówienia dodatkowych dań typu bigos, płonący prosiak.

Daj więc się ponieść na naszych saniach! Na hasło „Jazda Gazda” ruszamy z kopyta poprzez łąki i lasy!

A gdy nadal mało Ci wrażeń - po przejażdżce czeka na Ciebie płonąca watra, przy której przygotujesz kiełbaskę, ogrzejesz się i zawrzesz nowe znajomości, bo nic nie zbliża ludzi tak, jak chwile przy zimowym ognisku w górskiej scenerii. Zabierz ze sobą swoją drugą połówkę i niech zaiskrzy między Wami na nowo – przy cieple ogniska, z muzyką góralską w tle, przy której z pewnością serca zabiją Wam mocniej!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą atrakcji kuligowych. Jeśli nie znaleźliście tego, czego szukacie – prosimy o maila lub telefon, a na pewno postaramy się znaleźć rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania.

Nasze doświadczenie w realizacji usług rekreacyjno-rozrywkowych zapewni Państwu moc wielu niezapomnianych atrakcji. Warto już dzisiaj dokonać rezerwacji na oczekiwany termin - liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy na kulig!

KALKULATOR KULIGOWY

Wypełnij poniższe pola, aby zobaczyć cenę łączną za udziął w kuligu